Italmec spol. s r.o.

Naše společnost byla založena v roce 1991 jako podnik se zahraniční majetkovou účastí. Vznikla s myšlenkou vstoupit na český trh s italskými výrobky určenými pro čerpací stanice, mycí centra nebo autoopravárenství. Podařilo se nám získat důležitá výhradní zastoupení předních italských výrobců a tato dlouholetá spolupráce pokračuje do dnešních dnů.

Naše společnost je dnes rozdělena na 4 divize, z nichž se každá zabývá různými distribučními produkty. Sjednocujícími faktory jsou přitom špičková kvalita produktů a dokonalá péče o naše klienty.

Servisní a garážová technika

Od svého vzniku se Italmec soustředí na prodej a servis mycích linek předního evropského výrobce CECCATO včetně čističek odpadních vod a k tomu určenému příslušenství jako jsou vysavače, tlakové mycí stroje nebo chemické přípravky. Dalším produktem který distribuujeme je profesionální ruční a pneumatické nářadí BETA. Pro oblast autoklempíren nabízíme výrobky GLOBALJIG. Díky svým zkušenostem v těchto oborech jsme schopni vybavit Váš autoservis na klíč zařízením přesně odpovídajícím Vašim požadavkům včetně následně poskytovaného kvalitního servisu.

Civilní a sportovní podlahové krytiny

Tato divize se zabývá prodejem a pokládkou výrobků značky MONDO, která patří k největším evropským výrobcům krytin z PVC, kaučuku, polyolefínů atd. Mezi sportovními krytinami se značka MONDO řadí mezi absolutní světovou špičku.

Stroje a zařízení na zpracování plastů

Od roku 1995 se věnujeme výrobním technologiím pro zpracování plastů. Zastupujeme předního italského výrobce strojů a technologických linek pro vytlačování plastů LUIGI BANDERA, a italskou společnost SICA, která je významným světovým producentem doplňkových jednoúčelových zařízení pro výrobu plastových trubek a jejich konstrukční úpravy, jako je hrdlování, rozřezávání, ohýbání apod.

Stroje pro balení a vážení

Novým technologickým oborem, kterým se naše společnost zabývá je oblast balení. Zastupujeme dva přední italské výrobce balících. V rámci technologií balení nabízíme dodávku systémů vážení a balení sypkých či kusových materiálů do sáčků a pytlů a následné automatické skládání na paletách a balení do průtažné fólie. Stroje SENZANI řeší navíc balení do krabiček a kartonů. Našimi technologiemi tak pokrýváme celou oblast balení sypkých materiálů.mycí linky profesionální nářadí balící stroje sportovní povrchy civilní povrchy umělé trávníky